قوانین و مقررات

نهرتاپ (NahrTop.com) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و هر گونه فعالیت مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران توسط کاربر باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد.

نهرتاپ صرفا به عنوان نماینده فروشندگان ، خدمات خود را ارائه می نماید.

هنگامی که سفارش دریافت شود ممکن است با تلفن با شما تماس گرفته شود؛


در صورت عدم پاسخگویی ، سفارش شما ممکن است رد شود.

نهرتاپ نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و فروشگاه ها است و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت و نحوه‌ی ارسال سفارش عهده دار نیست. کیفیت بر عهده فروشگاه مورد نظر می‌باشد و هرگونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه‌ی ارسال به مدیر مربوطه منتقل خواهد شد

هنگام ثبت هر سفارش،

یک پیامک حاوی سفارش ثبت شده و کد آن برای شما فرستاده می شود. کد سفارش شما در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل استفاده می باشد.

در مواردی که به بیش از یک فروشگاه سفارش ارسال شود، به ازای هر فروشگاه برای شما رسید آنلاین و پیامک به صورت جداگانه فرستاده خواهد شد.

زمانی که یک سفارش ثبت و تایید می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با شماره پشتیبانی نهرتاپ تماس حاصل فرمایید.

زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده و این امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از کنترل فروشگاه این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد که در این صورت هزینه پرداختی شما مسترد خواهد شد.

افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد و یا وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه خواهد شد.

اضافه هزینه پیک در صورت لزوم حضوری دریافت می شود.اگر اضافه هزینه پیک بیش از 3000 تومان باشد به کاربر اطلاع داده خواهد شد.

مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است. در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.

نهرتاپ این حق را برای خود محفوظ می دارد تا به صورت مستقل، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

مسئولیت محتوای پروفایل و منوی غذای فروشگاه ها و همچنین درستی و صحت اطلاعات نمایش داده شده و تطابق آن با آنچه که عرضه می شود بر عهده مدیرفروشگاه می باشد و نهرتاپ هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده‌ و آسیب های احتمالی آن بر عهده نمی‌گیرد.

فروش نهرتاپ براساس انبار و ذخیره فروشگاه است و اگر در موقع سفارش، محصول مورد نظر درفروشگاه موجود نباشد ممکن است آن سرویس ارائه نشود و نهرتاپ نسبت به اینکه لیست محصولات ذکر شده در سایت حتماً موجود باشد تعهدی نمی دهد.

در سایت امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.

اگر کاربر در حین سفارش در آدرسی که مشخص کرده است نباشد سفارش به هیچ عنوان به جای دیگری که حضور دارد تحویل داده نمی شود و مسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود.

در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا بی احترامی به مدیران فروشگاه ها و مسئولان سایت، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.

همه ی قوانین تا زمانی که در سایت نهرتاپ (NahrTop.com) نمایش داده می‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما، این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می‌شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسال های خود را به سایت به عهده خواهید گرفت.

امیدوار هستیم با به کارگیری این قوانین و دستورالعمل هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد نهرتاپ بتواند خدماتی مناسب به شهروندان عزیز ارائه نماید. شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.